O nás

14

rokov skúseností
 
 

1000+

odovzdaných bytov a domov
 
 

20

unikátnych projektov
 

Rezidencia Vinohrady je developerská spoločnosť s dlhoročnou históriou so sídlom v Trenčíne. Od roku 2008 sme zrealizovali niekoľko úspešných rezidenčných aj komerčných projektov a zaujímavých investičných príležitostí. Našou ambíciou je vytvárať unikátne projekty so zaujímavým architektonickým riešením a podieľať sa na urbanistickom rozvoji daných lokalít.
 
Za dôveryhodnosťou značky Rezidencia Vinohrady stoja roky skúseností a množstvo spokojných klientov a užívateľov. Naše portfólio pozostáva z viac ako 20 úspešných projektov pre komerčný a rezidenčný sektor a odovzdali sme viac ako 1000 bytov a domov. Podpísali sme sa na tvorbe projektov, ktoré menia tvár Trenčína a Nového Mesta nad Váhom.
 
Našim klientom nepredávame iba nehnuteľnosť, ale budujeme pre nich nový priestor pre kvalitný život. Prísny dôraz kladieme na premyslené vnútorné dispozície bytov a ich vysoký štandard, preslnenie a kvalitné prevedenie. K návrhu projektu vždy pristupujeme tak, ako by sme tam išli bývať my sami.
 
Územie zároveň dotvárame verejnými priestormi, detskými ihriskami a športovými plochami, ktoré predstavujú ťažisko komunitného života. Rovnako si uvedomujeme dôležitosť a preukázané hodnoty zelenej infraštruktúry a z tohto dôvodu dbáme na vysádzanie dostatočného množstva stromov a zelene, aplikáciu zelených striech, či atraktívne sadové úpravy. Ku kvalite života taktiež prispievame obchodnými priestormi a modernými polyfunkčnými budovami, ktoré zvyšujú komfort a občiansku vybavenosť priamo v danom území.
 
 
Sledujte nás: